A+ A A-

Лаффа-лаунж FeelinG (Філінг)

  • Опубликовано 12.08.2016 11:47
  • Автор: BarDuck

Щопонеділка у FeelinG — день безкоштовного караоке! Приходь з друзями та співай, скільки душа забажає!

Кожного вівторка лунає музика різних країн, вже слухали Францію, Італію, Бразилію та багато інших. Можете пропонувати нашим адміністраторам творчість цікавих Вам країн, і ми обов’язково присвятимо їм вечір!

По середах ми зазвичай слухаємо вірші як сучасних поетів, так і класиків літератури. Щосереди нова тема, нові емоції. Кожен бажаючий може долучитися до створення атмосфери та поділитися улюбленою поезією з оточуючими!

Четверги проходять в різних музичних стилях. Що оберете: запальну латину, чи брудний блюз? Є на вибір також класична музика, вишуканий джаз, лаунж, рок-балади та популярні пісні про кохання.. експериментуйте!

Щоп’ятниці та щосуботи в FeelinG (Філінг) звучить справжня емоція, яку не проміняти ні на що, це жива музика, чи то саксофон, що навіює романтичні спогади, чи то фортепіано, де між клавішних акордів читається спокій та вишуканість, а може бути просто вокал, який пронизує до глибини душі…

Традиційними стали недільні кінопокази улюблених фільмів про кохання в усіх його проявах!

Адреса  FeelinG ( Філінг ) на Поділ, метро Поштова Площа, вул. Сагайдачного 8/10, тел. 093 13 33 43 5 та (044) 425 92 04

салон адель     салон ангелина салон мулен руж

Раскрутка сайта GoodWeb